Туристичный комплекс ''Стіжок''
 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

К-ть номерів Тип номера К-ть місць Період до 29.12
(За добу за номер без харчування)
Новий Рік* 30.12-04.01
(За період за номер зі сніданком)
Різдво*
04.01-09.01
(За період за номер зі сніданком)
Період після 10.01
(За добу за номер без харчування)
2 Економ* 2 300 грн. 3550 грн. 2800 грн. 300 грн.
1 Економ* 3 450 грн. 5325 грн. 4200 грн. 450 грн.
7 Напівлюкс 2 360 грн. 4150 грн. 3250 грн. 360 грн.
1 Напівлюкс
(гідро бокс)
2+1** 510 грн. 4150 грн. 3250 грн. 510 грн.
3 Сімейний 2 - х кімнатний
(гідробокс+сауна)
4+1** 720 грн. 8300 грн. 6500 грн. 720 грн.
Додаткове ліжко** 150 грн. 1775 грн. 1400 грн. 150 грн.

* Вартість Новорічного та Різдвіного туру указана за номер за весь період (6 днів/5 ночей) при розміщенні на основних місцях.

 ** Додаткове ліжко представляє собою металевий каркас с високим ортопедичним матрецем. Єдиною відмінністю від основного місця є відсутість дерев'яної обудови. Підходить для розміщеня як для дорослого так і для дитини.
- Напівлюкс складається з двух приміщень та умов:
в кімнаті розміщено одне велике ліжко або два окремих, TV, DVD. У передпокої розміщені поличка для взуття, гардеробна шафа, вішак, спеціальне місце для зберігання валіз . В номері є індивідуальні вигоди: санвузол, душова кабіна з гідро-боксом,  фен, сейф, телефон, махровий халат, махрові тапочки, тапочки резинові, гель для душу, шампунь, зубна паста, зубна щітка.

Є можливість додаткового розміщення одного окремого місця. Додаткове ліжко представляє собою металевий каркас с високим ортопедичним матрецем. Єдиною відмінністю від основного місця є відсутість дерев'яної обудови. Підходить для розміщеня як для дорослого так і для дитини.

 - Економ-номери: складаються з однієї кімнати та мають у розпорядженні два окремих ліжка, TV, DVD, сейф, телефон, міні-бар, посуд. Для кожного номера на поверсі передбачено окрему душову кімнату з феном, халатами, махровими тапочками, резиновими тапочками, для душу. В наявності гель для душу, шампунь та інші гігієнічні засоби.

Санвузол для номерів категорії економ оснащений автоматичною зміною одноразового гігієнічного покриття.

В номерах категорії економ є можливість одного - двух повноцінних додаткових місць. Додаткове ліжко представляє собою металевий каркас с високим ортопедичним матрецем. Єдиною відмінністювід основного місця є відсутість дерев'яної обудови. Підходить для розміщеня як для дорослого так і для дитини.

 - Сімейний 2-х кімнатний номер: складається з трьох просторих приміщень. В одній кімнаті розміщено двомісне ліжко, TV, DVD, сейф, телефон. В другій кімнаті розміщено 2 окремих ліжка. У передпокої розміщені поличка для взуття, гардеробна шафа, вішак спеціальне місце для зберігання валіз. До послуг гостей махровий халат, махрові тапочки, тапочки резинові, гель для душу, шампунь, зубна паста, зубна щітка, зручності в номері (душова кабіна, санвузол). Ця категорія номера передбачає можливість одного додаткового місця. Додаткове ліжко представляє собою металевий каркас с високим ортопедичним матрецем. Єдиною відмінністю від основного місця є відсутість дерев'яної обудови. Підходить для розміщеня як для дорослого так і для дитини.

 
Copyright © Туристично-розважальний комплекс "Стіжок" Всі права захищені.
Дизайн та розробка © ITC "Karpatia"