Туристичный комплекс ''Стіжок''
 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Дитячий тур до Святого Миколая!
There are no translations available.

Карпатам притамана велика сила, що, ніби магнітом, притягує до себе! Уявіть собі: сріблясті капелюхи величних гір, білосніжне вбрання зимового лісу, який турботливо огорнув Мороз! Саме сюди на північних оленях прилітає Дід Мороз! Саме тут, у Карпатах, мешкає заступник усіх діточок - Святий Миколай! Його ошатна хатинка розташована на лісовій галявині та з нетерпінням чекає на гостини усіх, кто вірить у дива!!
Дива трапляються !
Read more...
Тур вихідного дня "Гуцульські вечорниці"
There are no translations available.

Вікрийте для себе красу  та невичерпний  потенціал цілющих властивостей Буковинського краю, а також підтримайте близькість сімейних стосунків !
Адже  проведення спільного відпочинку, у якому кожному члену сім'ї буде надана можливість займатися улюбленою справою, буде сприяти гарному настрою та приємній атмосфері у сімейних стосунках.
Бажаємо Вам гарних вихідних!
Read more...
Корпоративна вечірка "Новий Рік по-гуцульські!"
There are no translations available.

Скоро Новий Рік, і кожен керівник  задумується, де і як відсвяткувати його і як здивувати своїх підлеглих цікавим рішенням. Нічого гадати, беріть-но свою команду і гай-да в Карпати! Це саме те, що вам потрібно! Ви втомились від ошатних місцевих гулянь, де немає простору для свободи. А як прагне справжня словянська душа розгулятись досхочу та пройтися неходженними стежинами у сніжну зимову пору!!! 
Всі стежини ведуть до "Стіжку"..
Зустріньте Новий рік по-гуцульські в Карпатах!
Read more...
Дитячий тур "Садиба Святого Миколая" !
There are no translations available.

Цей тур створено для всіх, хто вірить в дива! І це вірно, адже казкові герої існують! Святий Миколай - заступник усіх дітей , мешкає у Карпатах, у своїй садибі в оточенні Карпатських гір та з року в рік піклується про своїх маленьких підопічних. Кожна дитина вірить у те, що в морозну ніч проти Святого Миколая під подушкою опиниться бажаний подарунок.
Не руйнуйте  дитячу мрію, дозвольте Вашій дитині відвідати дивовижний куточок Карпатського краю та особисто познайомитись із Св. Миколаєм.
Цей тур цікавий дітям у будь- яку пору року!
Read more...
Екстремальний тур "Рафтинг по гірській річці Черемош".
There are no translations available.

Пропонуємо можливість цікаво провести кілька чудових днів в Карпатах та втекти від метушні міст і вдихнути глибше кришталево-чисте повітря  Карпат. Зелені ялинові вершини притягують своєю величчю і розкошем краєвидів! Гірські річки поспішають задовільнити шанувальників екстриму і погойдати на своїх хвилях! Тільки тут Ви зможете відчути єднання з природою й здоровий азарт до активного відпочинку!
Бажаємо Вам чудового настрою!
Read more...
Новорічний тур в Карпати!
There are no translations available.

Новий рік! І в пам'яті спливають спогади дитинства, бенгальські вогні, яскраві фейєрверки у кольорових спалахах ялинкових прикрас!
З Новим Роком!
Read more...
Різдвяний тур у Карпати!
There are no translations available.

Гостинно запрошуємо Вас зустріти Різвяні свята у серці Буковинських Карпат! Ніщо не порівняється із святковою атмосферою українського села  напередодні Різдва! Юрби колядників, ошатні хатинки, смачні традиційні страви з української печі... Тільки в Карпатах Ви зможете прийняти участь у народному вертепі та колядуванні з Різдвяною зіркою!
Запрошуємо до нас на Різдво!
Read more...
Маланка в Карпатах!
There are no translations available.

Новорічні свята у Карпатах - це не тільки Новий Рік і Різдво, а  також  Маланка! Традиційна Маланка - це веселий карнавал!!!  Не дивуйтесь, якщо Ви зустрінете самого Чорта або спокусливу Солоху! Згадайте незабутні образи Гоголя "Вечори на хуторі поблизу Диканькі" та поспішайте до етно-готелю "Стіжок". 
Завжди чекаємо на Вас!

 
Read more...
Тур вихідного дня "Андріївські вечорниці " з частуваннями!
There are no translations available.

З давніх - давен у ніч під "Андрія" трапляються містичні дива! Молоді дівчата ворожать, а парубки мають нагоду побешкетувати та позалицятись до вподобаної дівчини. Саме у цю ніч у хаті суворих господ зникають ворота, з возів колеса а вікна замащують невгомовні парубки. Та ніхто іх за це не сваритиме, бо така вже стародавня традиція! Дівчата у цю ніч ворожать на свою долю, розважаються та свято вірують, що зможуть дізнатись про свою долю!

Та справжні дива настають опівночі...


Приєднуйтесь! 
Read more...
Тур - фестиваль "Вихід на полонину"
There are no translations available.

Після Пасхи настає час пастухам збирати свої отари та відправлятися на пасовиська далеко у гори, де вони й пробудуть аж до осені.
Цю визначну подію у Карпатах називають "Вихід на полонину" і визначають як свято, а у сучасні дні перетворили на народний фестиваль який проводиться тільки у Путилі. Свято носить аутентичний характер та дає можливість ознайомлення з природою Карпат, побутом та траідиціями українського народу.
Різнобарв'я національного одягу, святкові звуки трембіт, хороводи, запалювання святкового вогнища - ватри, фольклорні концерти - всі ці традиції дбайливо зберігаються і передаються з покоління в покоління, що стало майже гуцулською легендою.
Пізнати справжній колорит Гуцульського краю Ви зможете у цьому турі - фестивалі.

Бажаємо Вам цікавого  відпочинку!
Read more...
Week-end tour "Hutzulsky vechornytsi"

Open for itself huge potential of curative properties of beauty and the nature of  Bukovinian land, as well as support proximity and heat of family attitudes!

In fact carrying out of the general leisure in which the possibility will be provided to each member of family to be engaged in favorite’s affairs, will assist good mood and a pleasant atmosphere in attitudes.

We wish you a pleasant rest!Duration: 3 days/2 nights 
Transport: own, the organization of a transfer is possible

Arrivals: every week on Friday


The price includeBy additional pay
 • residing;
 • Participation in the ethnocultural program " Hutzul vechornytsi (party) " with an entertainment;
 • The invitation in a night club "Jungle";
 • Relax - massage for women (1 hour);
 • Riding by cycles  for men (1 hour);
 • The master-class on preparation of national dishes;
 • Tasting of local hard drinks;
 • The morning program of entertainments and rest for children (4 hours).
 • a feed;
 • additional services of hotel,
 • Transport services.

The program

1
day

Meeting of participants of round by collective of company "Stizhok " by hutsulian way -  with bacon (ukr.salo) and vodka (samogon).
Settlement and acquaintance to territory.
Free time for rest and a dinner.
In the evening the entertaining ethno cultural program " Huzul vechornytsi”  which is accompanied by entertainments in a picturesque hall of restaurant " Stizhok " is offered to participants of round.

Original culture of Hutsulian land is rich with the songs and dances, ancient ceremonies and customs. In the program of evening participants of round will be presented to try on a possibility on themselves colorful suits, to participate in incendiary dances and competitions, to relax in unusual to themselves to conditions.

2
day

For the youngest participants of round, 4 hour morning program of entertainments and leisure with skilled teachers is offered. Objective of the program - an individualization of the approach to each child according to it I shall increase also interests. For example: drawing, the pedestrian campaign, a molding, reading of fairy tales, game in checkers, backgammons, computer games, etc.

 

During this period the possibility of rest is provided to parents and following service is offered:

Relax - massage for women (1 hour) and riding - for men (1 hour).

 

In second half of day there comes time of competitions for a rank of the best pair. Participation in the master-class on preparation of hutsulian dishes in the entertaining form is offered to women, and men are offered to take part in tasting local hard drinks, as well as power competitions "arm-wrestling".

 

At night participants of round are waited with a dancing of a night club "Jungle" accompanied by professional Djs.

3
days

Breakfast.

Departure of group excursion on rainbow fish farm to the facilities, located in picturesque seat. The interested person provides to fish a possibility. And if from fresh air at you appetite the chief-cook of hotel will prepare for you for a harvest which you can try on fresh air.

Rewarding by memorable gifts of the best pair week!

Cost of round:

Category of number "Junior suite" and "Family two-room " - 500 UAH/per/person.

Category room "Economy" - 450 UAH/per/person.

The child till 4th years without separate seat - for free.

The child from 4 till 10 years on separate seat - 50 % from cost of the adult.Read more...
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 2
 
 

Copyright © Tourist and entertainment сomplex "Stizhok" All rights reserved.
Design and Development © ITC "Karpatia"