Туристичный комплекс ''Стіжок''
 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Організація і проведення урочистих подій, бенкетів та фуршетів.

До складу ТРК Стіжок включено кілька закладів харчування, таких як  гуцульський ресторан, бенкетна або Європейська зала, нічний клуб «Джунглі». Кожному закладу харчувння притаманні свої характерні риси.

Інтерьер великої гуцульської зали виконаний у традиційному гуцульському стилі оздоблення. Столи сервують колоритними вишитими скатертинами, посуд та прибори виготовлені за міжнародними стандартами, хоча нагадують керамічний. У залі багато предметів старовини, елементів декору хатнього убранства наших пращурів.  Погодьтесь, що саме у такій залі буде цікаво зіграти весілля по-гуцульські, або зустріти свій ювілей. По послуг замовників від 60 до 16о посадочних місць. Музичний «возик» розташований саме у цій затишній залі, тому замовники будуть мати змогу отримати всі послуги ресторану у комплексі. За бажанням замовників до святкування залучаються фольклорні колективи та народні співаки. Гуцульська зала сполучена з закритою верандою, де гостям пропонується  легкий фуршет або літній танцювальний майданчик.

Європейська зала оздоблена у  розкішному стилі бароко. Це чудове місце для проведень важливих зустрічей. М'яке освітлення створює  належний настрій для проведень романтичних вечерь. Залу розраховано для прийому 42 осіб. При необхідності є можливість додаткового розміщення на 80 осіб.

Абсолютним рекордсменом по кількості прийому гостей є нічний клуб «Джунглі». За столиками розміщуються 180 чоловік, а найбільш гучні вечірки здатні вмістити до 220 гостей.

Необмежені географічні та природні властивості Буковинського краю, а також неповторний колорит комплексу та привітний колектив покликані створювати приємну та затишну атмосферу для відпочинку та проведення різноманітних навчань та тренінгів у будь-яку пору року. Компанія  «Навколо світу»  гарантує веселе та незвичайне святкування різноманітних календарних або професійних свят невеличких компаній та великих корпорацій у колоритному ресторані ТРК «Стіжок».
Адміністрація комплексу подбала про урізноманітнення видів відпочинку, що відповідатимуть бажанням найвибагливіших замовників.

За плечима  керівництва  досвід організацій багатьох  корпоративних заходів: якісне  надання звичайних конференц-послуг, а також впровадження дієвих оригінальних поєднань. Work-shops, team building, рольові ігри, командні змагання у поєднанні з груповим сплавом стрімкими Карпатськими річками, екстремальним скелелазінням.

Новим поглядом  у реалізації завдань ділового туризму стало будівництво наметових містечок на незайманих цивілізацією територіях Карпат. Це надає  чудову можливість проведення  ігор, змагань з пейнтболу, «Гуцульських  вечорниць» з частуванням біля вогнища та інших заходів, що вимагають згуртованості колективу та простору.

Креативний підхід досвідчених менеджерів надасть можливість відсвяткувати будь-яку значущу подію для замовника з користю для колективу, адже не секрет, що сумісні святкування поєднують персонал та зближують їх за своїми професійними здібностями.

Керівник! Якщо бажаєте дізнатись, від кого залежить доля компанії – дізнайтесь про своїх співробітників більше!!!!

За бажанням замовників можливе залучення фольклорних колективів, естрадних зірок ,DJs та шоуменів.
Немає нічого неможливого, якщо Ви співпрацюєте з нами.

Ми гарантуємо Вам охорону та конфіденційність!!!
До зустрічі!
 
Copyright © Туристично-розважальний комплекс "Стіжок" Всі права захищені.
Дизайн та розробка © ITC "Karpatia"